hakkımızda

2003 yılından günümüze kadar başta Ankara olmak üzere, Türkiye geneli güvenlik kamera, hırsız alarm, yangın algılama, personel devam kontrol, personel maaş ve puantaj hesaplama, plaka tanıma, çevre güvenlik sistemleri, kablosuz kamera, ses konferans sistemleri, akıllı ev ve ofis, termal kamera, diyafon ve interkom, video analiz, kablosuz veri transferi, network, fiber altyapı, exproof sistemler, saha kabinleri, sistem odası tasarımı, güneş enerjisi, rüzgar enerjisi uygulamaları başta olmak üzere Zayıf Akım Sistemleri hizmetini, projelendirmeden sonlandırmaya kadar sunuyoruz.

Sektördeki geniş ürün yelpazesine yayılan çözüm ve hizmetlerimizi paylaşıyoruz. Tüm ihtiyaçların tek noktadan karşılanması rahatlığını ve düzenliliğini taahhüt ediyoruz. Sahip olduğumuz sektörel uzmanlıklarımız ile uçtan uca, entegre çalışan anahtar teslim projeler sunuyoruz.

İşimize duyduğumuz saygıyı, çalışmalarımızdaki titizliği ve taahhüt ettiğimiz işlerimizdeki sorumluluğu her zaman ön planda tutuyoruz. Daima kaliteli ürün ve kaliteli hizmet sunmayı hedefliyoruz. Ürünlerin gelişimlerini yakından takip ediyor ve her koşulda güncel ürünleri, teknolojiyi sunuyoruz. Arge, test, seminer ve eğitim süreçleri ile her geçen gün teknik deneyim ve müşteri portföyümüzü genişleterek ilerliyoruz.